Ameliyatsız Gençleşme

Yaş alarak, güzel ve genç görünmek için alternatif yöntemler...

Vücut Masajı
Vücut Masajı
Boyun Masajı
Boyun Masajı
Yüz Masajı
Yüz Masajı

Ameliyatsız Gençleşme Yöntemleri Nelerdir?

Masaj, etkisi açısından herhangi bir ilacın yerine geçebilirken, hiçbir ilaç masajın yerini tutamaz! Ameliyatsız gençleşme için uyguladığımız masaj yöntemleri ile güzelleşmeniz ve gençleşmeniz mümkün! Her yaşta sağlıklı ve genç görünmek adına içeriğimizi okumaya devam edin. Masaj Yöntemleri, Ameliyatsız Gençleşme Yöntemleri ve Fitoterapi ile alakalı detaylı bilgi almak için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Vücut Masajı

– Visseral Masaj (İç Organ Masajı)

– Kupa Masajı (Bölgesel – Tüm Vücut)

– Holistik Masajı

– Creole Bambu Masajı

– Vücut İçin Klasik Masaj (Yetişkin – Çocuk)

– Vücut Şekillendirme Masajı

– Sıcak Taş Terapisi

– Bal Masajı

Masaj Slider

Boyun ve Dekolte Bölgesi Masajı

– Derin Boyun ve Dekolte Masajı

Yüz Masajı

– Heykel Masajı

– Derin Yüz Masajı

– Bukal Masajı

– Gua Sha Yüz Masajı

– Kupa Yüz Masajı

İstanbul masaj salonu arayanlara eşsiz konumuyla birlikte hizmet veren Nattuura, Akmerkez’in hemen karşısında, metronun yanı başındaki konumuyla siz değerli müşterilerinin ziyaretlerini bekliyor. 

İstanbul’un en özel noktalarından birinde yer alan Nattuura Etiler masaj salonu, şehrin gürültüsü ve stresinden uzaklaşma fırsatını sizlere sunuyor. Salonumuz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0212 351 72 73 numaralı telefondan bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin. 

Diğer Ameliyatsız Gençleşme Yöntemleri Nelerdir?

Ülkemizde ve dünyada alternatif tıp olarak bilinen yöntemleri milyonlarca insan tercih ediyor. Hirudoterapi, Fohow Meridyen terapi ve Fitoterapi başta olmak üzere diğer tüm yöntemler hakkında da detaylı bilgiyi, bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Vücut

– Hacamat (Vücut Bölgesi)

– Hirudoterapi (Tıbbi Sülük Tedavisi)

– Fohow Meridyen Terapi, Biyoenerji Meridyen Masajı
  (Vücut Bölgesi)

Yüz

– Hacamat (Yüz Bölgesi)

– Fohow Meridyen Terapi,

– Biyoenerji Meridyen Masajı (Yüz Bölgesi)

Fitoterapi Nedir?

Fitoterapi, vücudun normal işlevlerini uyarmak veya güçlendirmek için uygulanmaktadır. Vücudun, kendi kendini iyileştirmesine yardımcı olmasını sağlayan, alternatif tıp yöntemlerindendir. Kısaca fitoterapi, bitkilerle tedavi anlamına gelmektedir. Ameliyatsız gençleşme konusunda önemli bir yer tutmaktadır.

Fitoterapi, Ameliyatsız Gençleşme için en sık kullanılan yöntemlerimizden biridir. Kısaca bitkisel tedavi olarak tanımlanır.

''Aşağıda yer alan Akreditasyon Sertifikası ve APODİT Derneği Sertifikaları, eğitim, araştırma ve uygulamalı konferans verebilme hakkına sahip olduğumu gösterir. Tüm işlemler, Alternatif Tıp Cemaati'nin tanımladığı kural ve koşullara uygundur.''

Safiye Aytek - Geleneksel Tıp Uzmanı
Safiye Aytek
Safiye Aytek

Geneleksel tıp uzmanımız Safiye Aytek, 21 Temmuz 1968 doğumlu. 1985 yılında Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olan Aytek, 64 farklı ülkede, alanında eğitimler vermiştir. Başta Almanca, Rusça ve İngilizce olmak üzere 6 dil bilmektedir.

- ATÜ A.Ş. – Atatürk Havalimanı (2000-2005) - Ürün Temsilcisi
- ATÜ A.Ş. - Atatürk Havalimanı (2005-2006) - Görsel Sunum Uzmanı
- Tekin Acar Cosmetics (2006-2011) - Eğitim ve Gelişim Müdürü
- Flormar (2011 - 2019) - Uluslararası Eğitim Müdürü

Eğitimler:
- Başkort Spor Akademisi - Aerobik ve Fitness Antrenörü
- Başkort Devlet Üniversitesi - Alman Dili ve Edebiyatı Fakültesi
- Marka Eğitimi: Biotherm, Lancome, YSL, Dior, Alterna, Annayake, Kanebo, Valmont, Chanel, Guerlain, Calvin Klein, Carruti, Moschino, Bvlgari, Salvatore Ferragamo, Talika, Opi, J-P.Gaultier, I.Miyake, Kenzo, Versace, Chopard, Davidoff, J.Lopez, Jilsander, Lancaster, Clinique, Estee Lauder, Shiseido, Burberry, Givenchy, Rene Furterer, Juvena, La Prairie, Marlied, Möller, Sisley, Elizabeth Arden, Orlane, Dolce & Gabbana, Escada, Gucci, Hugo Boss, Lacoste, Lierac, Christian Breton, La Colline, Loewe, Simply Organic, Tact, Transvital, Coverderm, John Frieda, Clarins, Tierry Mugler, Azzaro, Matis, New Peptin, Philip B.

Kişisel Gelişim Eğitimleri:
- Görsel Ürün Yönetimi
- Ürün Satış Eğitimi
- Yönetici Eğitimi
- Makyaj Teknikleri Eğitimi
- Müşteri İlişkileri Eğitimi

Formu

Call Now ButtonHemen Ara