Zayıflama ve Estetik

Zayıflama ve Estetik kategorimiz ameliyatsız bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj, cilt bakımı ve lazer epilasyon işlemlerinizi kaliteli biçimde tamamlama imkanı sunuyor....

İçerik Haritası
Yalnızca 3 seans sonunda bel çevresinde yaklaşık 3-4 cm'lik incelme sağlayan LPG teknolojisi...
Yalnızca 3 seans sonunda bel çevresinde yaklaşık 3-4 cm'lik incelme sağlayan LPG teknolojisi...

Fransız Harikası LPG ile Yağ Yakma

Fransız harikası LPG endermoear, endermoloji bakımları sırasında derin bir masaj ve optimum doku görünürlüğünü mümkün kılan bir donanımdır. LPG Tedavi Başlığı, dokuyu uyaran ve mobilize eder. Fizyolojik mekanizmaları eşzamanlı olarak artırmak üzere çok boyutlu uyarımı etkinleştirir ve yalnızca birkaç seansta görünümünüzü inceltir. Yalnızca 3 seans sonunda bel çevresinde yaklaşık 3-4 cm’lik incelme olur.

Sadece 3 seans sonrasında görünüm daha incelir ve istenen yerde yağ tam anlamıyla ortadan kaybolur (bel çevresinde-3,4 cm*!).

Bölgesel yağ yakımı için tercih edilen Soğuk Lipoliz tekniği, ameliyatsız, ağrısız ve hızlı sonuçlar alabileceğiniz bir tedavi yöntemidir...
Bölgesel yağ yakımı için tercih edilen Soğuk Lipoliz tekniği, ameliyatsız, ağrısız ve hızlı sonuçlar alabileceğiniz bir tedavi yöntemidir...

Soğuk Lipoliz

 

Cerrahi müdaheleler, ilaçlı tedaviler olmadan bölgesel incelmek istemez misiniz? Soğuk Lipoliz tedavisi ile 3-4 ay içerisinde 16 cm’ye kadar bölgesel incelme sağlanabiliyor. Hücrelere hiçbir zarar vermeden etrafındaki yağ dokularını deforme eden soğuk lipoliz, deforme olan yağ dokularının vücuttan doğal yollarla dışarı atılmasıyla devam ediyor. Özellikle bel, karın ve bacak bölgelerinde sıklıkla kullanılır. Ayrıca sırt ve kol bölgeleri için de tercih edebilirsiniz. Tek mevsimlik bir tedaviden sonra bile yaza hazır biçimde girebilirsiniz. Ağrısız, sızısız, ameliyatsız ve ilaçsız zayıflama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hemen randevu almak için aşağıdaki formu doldurun!

Kalıcı makyaj işleminde uygulanan organik boya ve tekniklerin, insan cildi ve sağlığı üzerinde zararlı etkileri yoktur...
Kalıcı makyaj işleminde uygulanan organik boya ve tekniklerin, insan cildi ve sağlığı üzerinde zararlı etkileri yoktur...

Kalıcı Makyaj

Tamamen organik içerikli boyaların, mikro iğneler aracılığı ile işlem yapılacak bölgeye uygulanması işlemi, kalıcı makyaj olarak tanımlanmaktadır. Her biri tek kullanımlık ve steril olan mikro iğneler, uygulama esnasında herhangi bir ağrı ve sızıya sebebiyet vermez. İşlemler sırasında anestezik krem ve yağlar kullanılmaktadır. Derinin üst tabakasına uygulanan bu işlem, sağlığınıza olumsuz etkilerde bulunmaz.

İşlem süresi, uygulama yapılacak kişi ve bölgeye göre, cilt şekline ve esnekliğine göre, ciltteki kuruluk ya da nem dengesine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Uygulamanın kalıcılığı da yine bu testlerden sonra, kişiye özel olarak farklılık göstermektedir.

Cilt bakımınızı yaptırarak yaza ışıltılı bir şekilde hazırlanmaya başlayın!
Cilt bakımınızı yaptırarak yaza ışıltılı bir şekilde hazırlanmaya başlayın!

Cilt Bakımı

Peeling ve Temizleme, Ekstraksiyon ve Nemlendirme, Onarma ve Koruma işlemleriyle birlikte çok daha canlı, genç, pırıl pırıl cildinize kavuşacaksınız. Cilt Bakımı, ince çizgiler ve kırışıklıkları engellerken güneş lekelerini ve yağlı cilt sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Nattuura.com’da Cilt bakımı yaptırarak cildinizdeki tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz:

– İnce çizgiler
– Kırışıklıklar
– Elastikiyet kaybı
– Cilt sıkılaştırma
– Siyah noktalar
– Yağlı cilt,
– Akne tedavisi
– Güneş lekeler
– Total cilt bakımı
– Cilt tonu düzensizlikleri
– Cilt canlandırma
– Genişlemiş tıkalı gözenekler

Peeling ve Temizleme:

Yeni cilt katmanını ortaya çıkarmak üzere uygulanan işlemdir. Rahatlatıcı bir eksfoliasyon ve hemen ardından uygulanan peeling ile işlem tamamlanır.

Ekstraksiyon ve Nemlendirme:

Ciltteki gözenekler ağrısız ve sızısız bir vakumlama tekniği ile temizlenir. Sonrasında cildiniz özel teknikler ve hyaluronik asit bileşenleri ile nemlendirilir.

Onarma ve Koruma:

Antioksidan ve peptitlerle cildiniz beslenir. Temizliğinizi ve ışıltınızı böylece en üst seviyeye çıkarmış oluruz!

Lazer epilasyon...
Lazer epilasyon...

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, lazer teknolojisi yardımıyla oldukça kısa bir sürede, ağrısız ve yan etkisiz şekilde, vücudunuzda istenmeyen tüyleri kalıcı biçimde yok etme yöntemidir. Gözle görünmeyen ışınlar, atış genişliği ve dalga boyu önceden ayarlanmış biçimde tüylü bölgeye uygulanır. Lazer ışınları cildinizde bulunan melanin isimli pigment tarafından emilerek kıl köklerinde ısı enerjisi üretir. Yalnızca hedeflenen kıl köklerini hedefleyerek tahrip eden bu yöntemle yaza en iyi şekilde hazır olun!

Vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanabilen lazer epilasyon tekniği, kısa sürede kalıcı çözüm sağlar. İşlemlerden sonra günlük yaşantınızda herhangi bir kısıtlamaya gitmenize gerek kalmaz. Beyaz tenli insanlarda, daha esmer olanlara göre çok daha kısa sürede sonuç alınabilmektedir.

Formu

Call Now ButtonHemen Ara